Titles you rated
BladeRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0