Titles you rated
VeteranRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0