Titles you rated
Moving OnRated ★ 5.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
JudyRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.5