Movies
Ratings
139
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
NocturnalRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0