Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Recipe for FarewellRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5