Titles you rated
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 1.5
Songgot: The PiercerRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
MistyRated ★ 1.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0