Series
Ratings
41
JumongRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0