Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
MatterhornRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0