Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Terminal ListRated ★ 5.0
The AuditorsRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
My Happy EndRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0