Movies
Ratings
29
The Face ReaderRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
One on OneRated ★ 2.0
My Lucky StarsRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0