Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 1.5
MissingRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0