Series
Ratings
92
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5