Titles you rated
FrozenRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Man UpRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0