Series
Ratings
30
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 5.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0