Movies
Ratings
137
Total RecallRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0