Movies
Ratings
330
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Simple LifeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0