Movies
Ratings
552
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
GamerRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Trick: The MovieRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0