Movies
Ratings
411
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.5
LionRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 2.5