Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0