Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0