Movies
Ratings
51
Killer ToonRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0