Movies
Ratings
131
I Saw the DevilRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0