Titles you rated
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0