Movies
Ratings
63
FrozenRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0