Movies
Ratings
11
The Case for ChristRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5