Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
Tong: MemoriesRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5