Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5