Movies
Ratings
24
The Truman ShowRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5