Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0