Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0