Movies
Ratings
17
R-PointRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0