Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 2.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0