Movies
Ratings
251
Suicide SquadRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5