Series
Ratings
207
Strangers From HellRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 2.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 0.5