Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0