Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5