Movies
Ratings
53
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
TroyRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
ThorRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 3.5