Titles you rated
Bubble GumRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0