Movies
Ratings
12
MasqueradeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 2.0