Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0