Movies
Ratings
17
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0