Series
Ratings
80
Strongest Chil-wooRated ★ 1.0
Air CityRated ★ 2.5
Seoul 1945Rated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
- Flames of DesireRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0