Series
Ratings
44
Good DoctorRated ★ 3.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5