Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0