Titles you rated
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Tale of the BookwormRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0