Titles you rated
Falling SkiesRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 3.0