Series
Ratings
18- 東京センチメンタル SPRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 한일강제병합 100년 특별기획 잊혀진 나라 13년Rated ★ 3.0
- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.5
- OTAKU SHOKUNIN 大図鑑Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 개항과 전쟁Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 음악은 어떻게 우리를 사로 잡는가Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 1.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 1.0
SkinsRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 3.0