Series
Ratings
173
Dear XRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0