Series
Ratings
87
TriggerRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5