Movies
Ratings
14
InterstellarRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 1.0
The KingRated ★ 1.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
MommyRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5